![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Ramar / Ramar 11356038
*
nr 1135 6038
Ramar
2 st, förgyllda, ramens innermått: 16x21
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:32:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/10 15:49:41
1
100 kr
9/10 18:11:08
2
150 kr
9/10 18:17:07
3
200 kr
9/10 18:18:32
4
Vinnande bud
9/10 18:19:53
4
450 kr
9/10 18:27:38
5
450 kr
9/10 18:27:38
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
*
Ramar
Läs om budbetjänten
nr 1135 6038
Ramar
2 st, förgyllda, ramens innermått: 16x21
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/10 15:49:41 | 1 | 100 kr |
9/10 18:11:08 | 2 | 150 kr |
9/10 18:17:07 | 3 | 200 kr |
9/10 18:18:32 | 4 | Vinnande bud |
9/10 18:19:53 | 4 | 450 kr |
9/10 18:27:38 | 5 | 450 kr |
9/10 18:27:38 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15